logotype

Leden

1. Appelhof, Maurice Vendelier
2. Asten, van Sander Vendelier, Deken
3. Bogaart, van de Michel Tamboer
4. Bogaart, van de Stefanie Standaardruiter
5. Boullart, Rob Tamboer, Koning
6. Broek, van de Demi Tamboer, jeugd
7. Broek, van de Lisanne Bazuinblazer, Aspirant
8. Broek, van de Wim Vendelier, Deken penningmeester
9. Cardinaal-Peek, Mien Gildezuster
10. Dijk, van Barry Vendelier, Aspirant
11. Dijk, van B.J. Gildebroeder
12. Dijk, van Frank Tamboer, Kapitein
13. Dijk, van Joris Vendelier, jeugd
14. Dijk, van Wilco Tamboer, jeugd
15. Dooren, van Juul Tamboer, jeugd
16. Dooren, van Pim Tamboer
17. Gastel, van Stan Tamboer
18. Galen, van Sjef Gildebroeder
19. Geurts, Erwin Gildebroeder, Aspirant
20. Gevel, van de Frans Tamboer
21. Gevel, van de Lieke Tamboer
22. Happen, van Erik Regerend Deken, Vendelier
23. Happen, van Frans Gildebroeder
24. Happen, van G.W. Ere-deken
25. Happen, van Hilke Tamboer, Vendelier
26. Happen, van Nienke Tamboer, Bazuinblazer
27. Happen , van Nel Gildezuster, Aspirant
28. Happen-Snelders, van Nel Gildezuster
29. Heijmans, Coen Dekenschrijver, Tamboer
30. Heijmans, Linda Gildezuster
31. Heijmans, Mike Gildebroeder
32. Heijmans, Wilma Gildezuster
33. Heuvel, van den Jasper Vendelier
34. Jansen, Anne Bazuinblazer, Aspirant
35. Jansen, Eva Bazuinblazer, jeugd
36. Jansen, Marjo Bazuinblazer, Aspirant
37. Jutten, Denise Tamboer, jeugd
38. Jutten, Eric Vendelier
39. Jutten, Joep Vendelier, jeugd
40. Jutten, Joost Vendelier
41. Kees, Ad Tamboer, Deken
42. Kees, Gerard Gildebroeder
43. Kees-Roosen, Marije Gildezuster
44. Kersten, Christ Gildebroeder
45. Koerts-Otten, N. Gildezuster
46. Kok, de Mirella Gildezuster, Aspirant
47. Kuijk, van Harrie Gildebroeder
48. Lievenoogen, van Tom Tamboer
49. Looijmans, Danny Tamboer, Deken
50. Looijmans, Piet Gildebroeder, Aspirant
51. Loon, van A. Em-pastoor Ere-lid
52. Matheeuwsen, Wendy Gildezuster
53. Meijl, van A.H. Gildebroeder
54. Meijl, van Annie Gildezuster, Aspirant
55. Meijl, van H. Vaandrig
56. Meijl, van J. Pastoor Ere-lid
57. Meijl, van J.A. Gildebroeder
58. Meijl, van W.J. Gildebroeder
59. Meijl, van P. Gildebroeder
60. Meijl, van M. Gildebroeder
61. Mierlo, van Antoon Gildebroeder
62. Mierlo, van Bart Vendelier
63. Mierlo, van Dorus Vendelier
64. Mierlo, van J.A. Gildebroeder
65. Mierlo, van Lenneke Gildezuster
66. Mierlo, van Peter Vendelier
67. Mierlo, van Pim Vendelier
68. Oort-Meijl, van Anita Gildezuster
69. Smits, Marcel Tamboer, Deken
70. Smulders-Meijl, van Hetty Gildezuster
71. Tongerloo, van Corry Gildezuster, Aspirant
72. Tongerloo, van Michael Tamboer
73. Verhagen, Joris Tamboer, Aspirant
74. Verhoeven, Paul, Burgemeester Ere-lid
75. Verhoeven, Marjan Gildezuster
76. Verhoeven, Michel Vendelier
77. Verhoeven, Piet Tamboer
78. Vermeer, Rick Vendelier
79. Vermeer, Stefan Tamboer, Aspirant
80. Vlemmix, Wim Gildebroeder, Aspirant
81. Weert, van Bart Vendelier
82. Weert, van Jan Gildebroeder
83. Weert, van Piet Beschermheer
84. Werdt, de Caroline Vendelier
85. Werdt, de Daniëlle Vendelier, Aspirant
86. Werdt, de Geert-Jan Tamboer
87. Werdt, de Nick Vendelier
88. Werdt, de Nico Tamboer
2017  Gilde st. Catharina en st. Barbara Leende